ZMIANA TERMINU WKŁADANIA NA OSTATNI LOT MŁODYCH

Wkładanie przełożone zostaje na Piątek 04.09.2015. Odjazd kabiny o godzinę później niż w planie. Zmiana miejscowości z Żyrardowa na GRÓJEC.

7 komentarzy do “ZMIANA TERMINU WKŁADANIA NA OSTATNI LOT MŁODYCH

 • 3 września 2015 o 17:28
  Permalink

  Czym tym razem spowodowane zmiany?Pogodą? Prognozy mówią ze w sobotę bardziej będzie padało u nas, niż w niedzielę. A i czemu taka decyzja została tak późno podana?

 • 4 września 2015 o 10:30
  Permalink

  Witam!
  Olek, Olek, jakie Ty pogody oglądasz?, jak się naprawdę nazywasz?
  Zmiana spowodowana jest dokładnie złymi warunkami atmosferycznymi na trasie przelotu gołebi. Rozumiem że pewnie nie jest to argument dla Twojego toku myślenia wystarczający, nie mniej jednak większość tego oddziału tak zadecydowała, a Ty Olku wymyślając takie nicki dziecinne( nie mając odwagi cywilnej napisać imię i nazwisko) powinieneś wiedzieć że kto komu w piaskownicy babki rozdeptuje, ten dostaje piachem po oczach!
  Pozdrawiam i dobrego lotu życzę!

 • 4 września 2015 o 11:55
  Permalink

  Czy to ważne kto pisze i jak się podpisał?
  Ważną sprawą jest że jak zwykle zmiany w lotach podejmowane są ostatniej chwili albo informacja o zmianach jest podawana późno i tylko w internecie. Nie wszyscy mają czas siedzieć przy komputerze i sprawdzać czy łaskawie ktoś z zarządy zdecydował się o poinformowaniu reszty oddziału. A co do większości oddziału czyli Ja i moi koledzy jesteśmy w mniejszości?
  Panie Norbercie nie rozumiem odniesienia co do piaskownicy?
  Czyżbym swoim postem rozdeptał panu babkę w piaskownicy?
  Jeśli tak to dziecinny jest chyba ktoś inny.

 • 4 września 2015 o 15:35
  Permalink

  Kolego Olku widzę że akurat Ty masz czas siedzieć przy komputerze i właśnie to udowodniłeś zaraz mi odpisując, więc spokojnie możesz śledzić wpisy sekretarza, po drugie nie mam do Ciebie numeru telefonu, podaj proszę a zadzwonię i poinformuję Cię osobiście żebyś nie był urażony, wytłumaczę Ci również dlaczego tak postępuje przekładając loty!, chce Ci również powiedzieć że TY i Twoi koledzy to mniejszość!uwierz mi!A z tą piaskownicą to metafora, za długo by tłumaczyć a i tak nie ogarniesz!
  Fajnie by było rozmawiać na argumenty a nie bić pianę, mój telefon jest podany do wiadomości publicznej, zawsze mógłbyś wcześniej spytać, pogadać, a nie biadolić tu publicznie, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale będę patrzył na wszystkich , i podejmę decyzję najlepszą dla wszystkich i tak też zrobiłem.
  Mam nadzieję że zrozumiesz to co teraz piszę.
  Pozdr.

 • 7 września 2015 o 00:08
  Permalink

  To my selekcionujemy golebie na ladne pogody? Rewelacja. A pan Norbert to wogule lotuje?

 • 7 września 2015 o 21:46
  Permalink

  wogule 🙁 nawet brzydko to wygląda

 • 7 września 2015 o 21:50
  Permalink

  Charakter Polaka jak jest nam źle wszyscy jesteśmy jak bracia, jak komuś coś wyjdzie najgorsi wrogowie, ale czasami nie mamy na to wpływu. Pozdrawiam wszystkich 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.