Wyniki gołębi dorosłych o Mistrzostwo Oddziału 0208

Wrzesień 30th, 20110 Komentarzy »

Zestawienie wyników gołębi dorosłych i młodych Oddział 0208 Chełm

o Mistrzostwo Oddziału 0208 Chełm

 

KAT A

MISTRZOWIE

1 Piort Piszczek

20 konk

516,96 coef

2 Piotr Kość

20 konk

634,18 coef

3 Mariusz Wituch

20 konk

1380,23 coef

 

KAT B

MISTRZOWIE

1 Piotr Kość

16 konk

248,31 coef

2 Mariusz Majkutewicz

16 konk

370,69 coef

3 Zbigniew Mróz

16 konk

469,48 coef

PRZODOWNICY

1 Mariusz Wituch

16 konk

803,99 coef

2 Marcin Grzywna

16 konk

844,58 coef

3 Piotr Piszczek

16 konk

986,00 coef

 

 

KAT C

MISTRZOWIE

1 Łukasz Lipian

9 konk

366,10 coef

2 Mariusz Majkutewicz

9 konk

379,95 coef

3 Piotr Kość

9 konk

465,27 coef

PRZODOWNICY

1 Piotr Piszczek

9 konk

489,22 coef

2 Irena Grzywna

9 konk

627,30 coef

3 Tomasz Wójtowicz

9 konk

801,28 coef

4 Mariusz Wituch

9 konk

804,58 coef

5 Roman Lipko

9 konk

807,48 coef

 

 

KAT D

MISTRZOWIE

1 Piotr Kość

45 konk

1347,76 coef

2 Piotr Piszczek

45 konk

1992,18 coef

3 Mariusz Wituch

45 konk

2980,74 coef

 

 

KAT PUNKTOWA GOŁĘBIE DOROSŁE

MISTRZOWIE

1 Piszczek Piotr

60 konk

2799,76 pkt

2 Antoniuk Piotr

60 konk

2740,85 pkt

3 Grzywna Marcin

60 konk

2735,41 pkt

PRZODOWNICY

1 Kość Piotr

59 konk

2725 pkt

2 Mróz Zbigniew

59 konk

2713,14 pkt

3 Majkutewicz Mariusz

50 konk

2621,74 pkt

4 Urbański Wojciech

58 konk

2605,88 pkt

5 Grzywna Irena

56 konk

2505,09 pkt

6 Struś Andrzej Anna

56 konk

2447,86 pkt

7 Sztuber Mariusz

54 konk

2403,34 pkt

8 Kister Piotr

54 konk

2360,28 pkt

9 Lipian Łukasz

54 konk

2288,63 pkt

10 Wójtowicz Tomasz

54 konk

2286,98 pkt

 

KAT SUPER MISTRZ

MISTRZOWIE

1 Piszczek Piotr

3363,44 pkt

2 Kość Piotr

3298,11 pkt

3 Grzywna Marcin

3086,14 pkt

PRZODOWNICY

1 Struś Andrzej Anna

3019,25 pkt

2 Sztuber Mariusz

2981,13 pkt

3 Kister Piotr

2907,76 pkt

4 Antoniuk Piotr

2903,31 pkt

5 Lipian Łukasz

2856,63 pkt

6 Wójtowicz Tomasz

2853,1 pkt

7 Zając Norbert

2761,73 pkt

8 Szadowski Paweł

2722,5 pkt

9 Mróz Zbigniew

2713,14 pkt

10 Grzywna Irena

2692,27 pkt

 

 

Lotnik KAT A

 

1 Piotr Kość

PL-0208-06-760

5 konk

78,47 coef

2 Piotr Piszczek

PL-0208-09-4135

5 konk

86,77 coef

 

Lotnik KAT B

 

1 Piotr Kość

PL-0208-08-337

4 konk

14,85 coef

2 Piotr Kość

PL-0208-07-1005

4 konk

49,37 coef

3 Mariusz Majkutewicz

PL-0208-06-355

4 konk

60,80 coef

4 Renata Wituch

PL-0208-09-12529

4 konk

81,35 coef

5 Marcin Grzywna

PL-0208-07-332

4 konk

82,21 coef

6 Piotr Kość

PL-0208-09-1322

4 konk

82,25 coef

7 Lucjan Wcisło

PL-0208-06-3118

4 konk

119,56 coef

 

Lotnik KAT C

 

1 Łukasz Lipian

PL-0208-09-14634

3 konk

53,08 coef

2 Piotr Kość

PL-0208-09-587

3 konk

83,84 coef

3 Lucjan Wcisło

PL-0208-10-9912

3 konk

106,86 coef

4 Piort Piszczek

PL-0208-09-4167

3 konk

129,24 coef

 

Lotnik Dorosłe Samczyki 1:0

 

1 Piotr Piszczek

PL-0208-09-4135

11 konk

672,19 coef

2 Piotr Kość

PL-0208-07-1005

10 konk

603,24 coef

3 Tomasz Wójtowicz

PL-0208-09-12201

10 konk

728,81 coef

4 Piotr Kość

PL-0208-08-337

9 konk

270,82 coef

 

Lotnik Dorosłe Samiczki 0:1

 

1 Piotr Piszczek

PL-0208-09-5520

10 konk

826,73 coef

 

Lotnik Roczne Samczyki 1:0

 

1 Piotr Piszczek

PL-0208-10-2193

8 konk

336,65 coef

2 Lucjan Wcisło

PL-0208-10-9912

8 konk

615,91 coef

3 Łukasz Lipian

PL-0208-10-8455

8 konk

773,25 coef

 

 

Lotnik Roczne Samiczki 0:1

 

1 Łukasz Lipian

PL-0208-10-8494

8 konk

657,36 coef

 

 

 

Lotnik GMP

 

1 Piotr Piszczek

PL-0208-09-4167

8 konk

340,61 punkty

2 Piotr Piszczek

PL-0208-09-5520

8 konk

334,04 punkty

 

 

KAT PUNKTOWA MŁODE

MISTRZOWIE

1 Sztuber Mariusz

30 konk

577,79 pkt

2 Kość Piotr

30 konk

573,11 pkt

3 Lusiak Kość Barbara

30 konk

572,68 pkt

PRZODOWNICY

1 Tchurzewski Jerzy

30 konk

571,5 pkt

2 Struś Andrzej Anna

30 konk

571,39 pkt

3 Zalichta Paweł

30 konk

571,14 pkt

4 Lipian Łukasz

30 konk

568 pkt

5 Wcisło Lucjan

30 konk

566,69 pkt

6 Wójtowicz Tomasz

30 konk

566,12 pkt

7 Baraniuk Kamil

30 konk

564,62 pkt

8 Piszczek Piotr

30 konk

563,68 pkt

9 Wituch Mariusz

30 konk

559,5 pkt

10 Lipian Witold

30 konk

558,07 pkt

 

KAT OLIMPIJSKA GOŁĘBIE MŁODE

 

MISTRZOWIE

1 Sztuber Mariusz

20 konk

637,80 coef

2 Kość Piotr

20 konk

879,62 coef

3 Struś Andrzej Anna

20 konk

1112,60 coef

PRZODOWNICY

1 Tchurzewski Jerzy

20 konk

1129,09 coef

2 Wcisło Lucjan

20 konk

1222,4 coef

3 Piszczek Piotr

20 konk

1234,95 coef

4 Wójtowicz Tomasz

20 konk

1481,71 coef

5 Wituch Mariusz

20 konk

1710,44 coef

 

 

LOTNIK KAT OLIMPIJSKA MŁODE

 

1 Kość Piotr

PL-OL-11-284041

4 konk

48,68 coef

2 Sztuber Mariusz

PL-OL-11-283533

4 konk

75,84 coef

3 Swatowski Wacław

PL-OL-11-291252

4 konk

95,03 coef

4 Tchurzewski Jerzy

PL-OL-11-284261

4 konk

95,52 coef

5 Struś Andrzej Anna

PL-OL-11-153264

4 konk

100,09 coef

6 Sztuber Mariusz

PL-OL-11-283534

4 konk

110,26 coef

7 Piszczek Piotr

PL-OL-11-283488

4 konk

111,33 coef

8 Grzywna Marcin

PL-OL-11-283335

4 konk

130,65 coef

9 Kister Piotr

PL-OL-11-284183

4 konk

131,44 coef

10 Piszczek Piotr

PL-OL-11-283482

4 konk

137,67 coef

 

KATEGORIA KONKURSOWA MŁODE

 

MISTRZOWIE

1 Struś Andrzej Anna

24 konk

1245,27 coef

2 Baraniuk Kamil

24 konk

2128,58 coef

3 Wcisło Lucjan

24 konk

2537,32 coef

 











Kategorie

Wspólny Gołębnik Okr. LUBLIN

Zegar

Aktualny czas

Pogoda dla Chełma

Pogoda Chełm z serwisu

Prośba o wsparcie

Prośba o pomoc
Prośba o pomoc

Tagi