10 komentarzy do “PROPOZYCJA PLANU LOTÓW NA 2015

 • 23 września 2014 o 14:47
  Permalink

  Widzę ze prawie wszystkie loty mają być organizowane w sobotę .

 • 24 września 2014 o 21:27
  Permalink

  dlaczego nie lotowac w srodku tygodnia a nie jak inne normalne odzialy w niedziele

 • 25 września 2014 o 20:19
  Permalink

  Jeżeli chodzi o plan lotów to dosyć ciekawy jedynie można by było wałcz zamienić z sierpcem.Co do terminu lotów dla mnie nie do przejęcia wkładanie w kategori AB w piątek o 13 tej.To zaczyna byc sport dla emerytów i rencistów . Dlaczego te wszystkie loty są w sobotę proszę o wyjaścienie ale logiczne.

 • 30 września 2014 o 07:35
  Permalink

  Kto mi odpowie dlaczego loty mają odbywać się w soboty/

 • 4 października 2014 o 13:28
  Permalink

  Widzę ze pytanie Grześka jest bardzo trudne ja myślę że to tylko błąd w datach lotu bo nic logicznego nie przychodzi mi do głowy.

 • 5 października 2014 o 00:17
  Permalink

  Napewno ktos ma kalendarz popi…y,no popsuty chyba że snuje znowu wspanialllllłe teorie jak to bedzie lepiej dla gołabkow i hodowcow , że hhoho itd…

 • 6 października 2014 o 11:26
  Permalink

  Witam kolegów
  Faktycznie długo nikt nie odpisuje na pytania zadane przez poprzedników, więc dołączę się do dyskusji. Plan układał prezes ds. lotowych i zapewne w niedługim czasie udzieli wyczerpującej odpowiedzi. Ja po krotce przedstawię swoją opinię na ten temat lotów sobotnich i planu lotów, a więc uważam że jest to dobre rozwiązanie ze względu na:
  – daje nam możliwość swobodnego przełożenia lotu na niedzielę w przypadku złych warunków pogodowych, przełożenie z niedzieli na poniedziałek jest problemem dla hodowców odbijających na tradycyjne zegary, i trzeba to uszanować! ,
  – sobota jest luźniejszym dniem ,, na niebie” po prostu mniej oddziałów lotuje w soboty,
  – loty w sobotę dają możliwość spędzenia niedzieli z rodziną!, dla wielu z nas jest to bardzo ważne, a w szczególności dla naszych żon i dzieci,
  – loty okręgowe będą pewnie planowane na soboty, więc…. i tak większość z nas chciała by zatrzymać gołębie jeden dzień dłużej w gołębniku przed maratonem,
  – sprawne rozplanowanie harmonogramu odjazdu kabiny nie spowoduje większych przeszkód sekcjom wkładającym jako pierwsze.
  Czekam teraz na wypowiedzi, dla czego ,,nie” w sobotę!, i prosiłbym podpisywać się z imienia i nazwiska, wtedy będzie łatwiej prowadzić konwersację.
  Pozdrawiam

 • 6 października 2014 o 13:58
  Permalink

  Czesc Koledzy. Ukladajac plan lotow, kierowalem sie takimi argumentami jak w komentarzu NORBERTA – nic dodac ani ujac. Plan lotow jest pod haslem „propozycja”, wiec wiekszosc zdecyduje jak bedzie. MIECIU, prosze Cie, abys uzywal argumentow, a nie inwektyw, bedzie to bardziej merytoryczne, a nie slepe jak Ciebie moge okreslic po twoich wypocinach. Pozdrawiam wszystkich.

 • 6 października 2014 o 14:07
  Permalink

  Dzięki za odpisanie .Co do przekładania lotów zdarza się raz w sezonie taki lot który trzeba przełożyć ,nie każdy dysponuje wolną sobotą a jak już to tylko popołudniem więc będzie miał problem z odbijaniem w tradycyjnym zegarem . Masa hodowców ma jeszcze inne obowiązki w sobotę .Loty w kategorii AB odjazdy kabiny o 15 tej w piątek rozpoczęcie koszowania o 13 tej dla ludzi pracujących nie do przyjęcia nie każdy hodowca ma wolny zawód lub jest emerytem -rencistą.Hobby powinno cieszyć a nie być udręką.

 • 8 października 2014 o 20:41
  Permalink

  A moze przeprowadzic jakies glosowanie i niech wiekszosc zadecyduje czy jest za niedzielo czy soboto

Możliwość komentowania została wyłączona.