4 komentarze do “PROPOZYCJA LOTÓW NA 2013r.

 • 9 października 2012 o 19:39
  Permalink

  witam panów od tych propozycji lotów. te propozycje na młode to moim zdanie są bez sensu jeśli nasze młode mają się znowu uczyć wracać z jednego kierunku, bezsens normalnie. nie układajmy lotów tylko pod kilku kolegów hodowców, dajmy wszystkim równe szanse. niech to będzie kilometraż tego Łaskażewa , ale z różnych miejscowości. każdy płaci składki to i niech każdy ma z tego coś. pozdrawiam

 • 10 października 2012 o 12:11
  Permalink

  Czesc Grzesiu. Mysle ze w PZHGP to jestesmy kolegami, a nie panami. Plan zostal ulozony pod wszystkich hodowcow, zgodnie z przeglosowanym kierunkiem lotow dwa lata wstecz. Uczenie golebi mlodych orientacji w czasie zawodow to pomylka i bezsens (powinno się to czynić przed zawodami), start to juz sa wyscigi, szansa na dobre wyniki i to jest sedno tego sportu. Pisanie dzisiaj, ze plan jest ulozony pod kilku hodowcow i oni maja tylko szanse wygrania jest bezpodstawne, oparte na wyobrazni. Pozdrawiam.

 • 13 października 2012 o 17:26
  Permalink

  Witam. mam pytanko
  ”WL-lista połączonych dwóch oddziałów” tzn.? Chełm z Krasnystawem? bo nie jest to chyba nigdzie napisane

 • 19 listopada 2012 o 10:58
  Permalink

  Witam wszystkich.
  Rozumiem że propozycja stała się oświadczeniem!!!
  Niejako że ,, propozycja” została przedstawiona 9-10-2012, a dziś jest 19-11-2012, i po sytuacji gdzie zarząd nie zwrócił się z zapytaniem do sekcji chełm I na temat lotów, zostałem zobligowany do przedstawienia stanowiska hodowców ( ok 40), z zebrania sekcyjnego na forum strony oddziałowej PZHGP 0208 CHEŁM, więc :
  – wypracowany w trudach plan lotowy na sezon 2012 jest o wiele bardziej ,, przyjazny ”,
  – plan gołębi młodych praktycznie jest nie do przyjęcia
  Pozdrawiam
  Prezes sekcji Chełm I
  Norbert Zając

Możliwość komentowania została wyłączona.