7 komentarzy do “PLAN LOTÓW NA SEZON 2014

 • 13 stycznia 2014 o 11:28
  Permalink

  Chciałbym się dowiedzieć dlaczego loty z miejscowości Wałcz mają się odbywać w sobotę ,a nie jak latach poprzednich w niedzielę.

 • 14 stycznia 2014 o 13:47
  Permalink

  Czesc.Przy tak wymagajacym planie lotow nalezy czysto teoretycznie zabezpieczac sie przed lotami tak zwanymi „CIEZKIMI”. Zaplanowane w sobote mozna przesunac na niedziele lub poniedzialek. Golebie przygotowane na lot w sobote, a przesuniete na lot w niedziele lub poniedzialek sa w lepszej dyspozycji niz golebie przygotowywane na lot w niedziele z przelozeniem na sobote.Wkladanie golebi na lot w sobote nastapi w czwartek poznym popoludniem 'po pracy’ – nie powinno to nikomu kolidowac z innymi zajeciami.

 • 14 stycznia 2014 o 14:49
  Permalink

  Nie jest to dla mnia wyjaśnienie,gdyż loty z miejscowości kłodawa mogą być tak samo trudne. A co do przesunięcia wypuszczenia można wypuścić je w poniedziałek lub wtorek .Chciałbym zaznaczyć że mnóstwo hodowców w sobotę pracuje a każdy chciałby zobaczyć powrót swoich pupil i są jeszcze zegary drewniaki.

 • 14 stycznia 2014 o 15:01
  Permalink

  Kolego Andrzeju to sa tylko zaplanowane daty a czy my polecimy w sobotę czy w niedzielę ewentualnie w poniedziałek ( we wtorek nie można ) to i tak zweryfikuje pogoda bo jak będzie zle wrórzyło na niedzielę a sobota będzie lepszym dniem do wypuszczenia to i tak polecimy w sobotę i odwrotnie bez względu na to czy ktoś pracuje czy nie. Bedzie musiał się dostosować niestety.

 • 15 stycznia 2014 o 13:10
  Permalink

  Witam. Kolego Andrzeju, Klodawy rowniez moga byc przekladane w czasie sezonu, ale przelozenie lotu 300km rozni sie od przelozenia lotu z 500km – w gre wchodzi przygotowanie golebi. Jesli chodzi o wspomniana sobote to przeciez gdybysmy zaplanowali loty na niedziele to wkladalibysmy golebie w sobote, przynajmniej do godz. 11-tej i co wtedy? Dalej kolizja. Niestety nie da sie pogodzic wszystkiego tak, aby 'wilk byl syty i owca cala’. Zycie to czas ciaglych kompromisow. Pozdrawiam.

 • 21 stycznia 2014 o 12:44
  Permalink

  witam.
  jeżeli cały weekend jest pogodny to co wtedy?
  lecimy tak jak jest zaplanowane? tzn. sobota?
  po co planować robiąc ludziom na złośc? zaplanujmy na niedzielę, będzie się zapowiadało ”źle” przełożymy lot na sobotę, i nie będzie zgrzytów.

  pozdrawiam

 • 21 stycznia 2014 o 14:31
  Permalink

  Witam.Jeżeli weekend pogodny to puszczamy w sobote.Gdybysmy planowali lot na niedziele i przenieslibysmy go na sobote to dowiedziałbys sie o tym w czwartek popołudniu, a w piatek byłoby wkładanie. Natomiast jezeli planujemy lot na sobote, a przeniesiemy go na niedziele to dowiesz sie o tym w piatek popołudniu i wg mnie jest to kolosalna roznica na korzysc przygotowania golebi na lot 500-600km. Jezeli uważasz, ze jest to z mojej strony czysta złosliwosc wobec kolegow to mnie nie znasz, a wiedzę o tym sporcie mamy rożną.

Możliwość komentowania została wyłączona.