LOT Okręgowy KOŁO

Wkładanie gołębi młodych na lot Okręgowy Koło rozpocznie się o godz. 10:00 ( Sobota ) na punkcie wkładań Sekcji Chełm I ul. Hutnicza  .

 

Lot Oddziałowy Grodzisk Mazowiecki wkładanie w sobotę w takich samych godzinach jak Łaskarzew.

3 komentarze do “LOT Okręgowy KOŁO

 • 14 września 2011 o 10:47
  Permalink

  Dzien dobry.W/G prognoz meteorologicznych sobota jest bezpieczniejsza do odbycia lotu,jutro bedzie decyzja w tej sprawie.

 • 15 września 2011 o 08:10
  Permalink

  Panie Mariuszu, nie wiem czym jest podyktowana Pana chęć przełożenia lotu na sobotę? Hodowcy pracują do późna, wkładanie gołębi w piątek pozbawi ich możliwości włożenia gołębi na ten lot, a przecież nie powinno o to chodzić.Tak samo zapłacili składkę i powinni być równo traktowani. Prognozy pogody na niedzielę są dobre, więć o co chodzi? Lot Grodzisk Mazowiecki jest dla naszego Oddziału tylko lotem o „własne podwórko” jak będzie żle w każdej chwili może kabina wrócić i nic złego się nie stanie.A poza tym ustalony jest plan lotów, godziny wkładania i odjazdu kabiny i zmienianie tego nie jest w porządku.O takiej zmianie hodowcy powinni wiedzieć już we wtorek , wtedy jest możliwość należytego przygotowania gołębi na lot, a tak tylko nieliczni wtajemniczeni o tym wiedzą. Taką decyzję powinien podjąć cały zarząd Oddziału a jest inaczej.Lot okręgowy Koło- to dużo większy kilometraż i tutaj nie mówi się o żadnych przełożeniach lotu.Pozdrawiam.

 • 15 września 2011 o 10:26
  Permalink

  Pani Basiu.Do moich obowiazkow nalezy informowac o zagrozeniach jakie moga wystapic,portale informujace o pogodzie pokazuja opady w miejscu wypuszczenia.Dlatego tez skladam propozycje przelozenie lotu z niedzieli na sobote i nie ma tu zadnych ” podtekstow”.Dla mnie nie ma rownych i rowniejszych wszyscy sa rowni,ale musimy byc choc odrobine elastyczni.Mlody golab nie potrafi radzic sobie w kabinie z jedzenim i piciem.Wiec wywiezienie go na kilkanascie godzin ok 24 ( Gozdow) jest niemoralne i napewno nie mozna tego tlumaczyc zaplacona skladka.Decyzje podejmie wiekszosc do goz 13.

Możliwość komentowania została wyłączona.